Kariera

Dołącz do naszego zespołu

Wyrażamy przekonanie, iż za sukces i prezentowane wartości każdego przedsiębiorstwa odpowiadają jego pracownicy. Wspólnie tworzymy kulturę organizacyjną przedsiębiorstwa, opartą na wzajemnej lojalności, wsparciu oraz otwartym dialogu. 

W realizacji codziennych obowiązków cenimy sobie konstruktywną dyskusję i różnorodność poglądów. Pracujemy z pasją, energią i entuzjazmem, za sprawą których realizujemy nasze ambitne cele. Stawiamy na rozwój kompetencji, stwarzamy przestrzeń do realizacji nowych pomysłów i podejmowania odważnych decyzji biznesowych.

Proces rekrutacji

W procesie rekrutacji zwracamy uwagę nie tylko na wiedzę i kompetencje kandydata, lecz również na jego postawę, poziom zaangażowana i dopasowanie do naszej kultury organizacyjnej. W zależności od poziomu złożoności stanowiska spotkania rekrutacyjne składają się z II lub III etapów rozmów.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom kandydatów, szanujemy ich oraz ich czas, dlatego też część etapów rekrutacji realizujemy w formule zdalnej, pozostajemy w stałym kontakcie, odpowiadamy na bieżąco na zadane pytania i zawsze powracamy z deklarowaną informacją zwrotną. Cenimy sobie pozytywne candidate experience.

Od kilku lat uczestniczymy w programach praktyk oraz staży, dlatego też jeżeli jesteś osobą ambitną, cenisz pracę zespołową oraz otwartą komunikację, zaaplikuj do nas niezależnie od tego, na jakim etapie kariery zawodowej jesteś.

Szukasz pracy?
Sprawdź aktualne oferty na pracuj.pl, olx lub aplikuj przez nasz formularz.
KONTAKT Z DZIAŁEM HR

W razie pytań zachęcamy do kontaktu!
rekrutacje@paso-trading.pl

Aplikuj teraz

Wypełnij poniższy formularz w celu aplikowania na stanowisko pacy.

Administratorem Twoich danych jest Paso-Trading Sp. z o.o.
Kliknij i dowiedz się m.in. w jakim celu zbieramy Twoje dane oraz jakie masz prawa.